5. LGBTİ+ Gençlik Festivali

LGBTİ+ Gençlik Festivali beşinci kez gökkuşağı bayrağını dalgalandırmaya geliyor!

Bir seneyi aşkındır evlerimize kapanmak zorunda kaldığımız, birbirimizden uzakta, kimimiz aile evinde, kimimiz başka şehirlerde ama aynı gökkuşağının altında buluştuğumuz günlerde bir kez daha buluşmaya hazırlanıyoruz.

Gökkuşağı bayrağının yasaklanmaya çalışıldığı, varoluşlarımızın yok sayılmak istendiği, kimliklerimizin kriminalize edilmeye çalışıldığı, yasal güvencelerimizin elimizden alınmaya çalışıldığı günlerde gökkuşağının yasak tanımadığını haykırmaya geliyoruz.

Tüm alanlarımıza saldırılsa da biz her yerdeyiz. Gözünüzü kaçırmaya çalışsanız da yok saysanız da buradayız. Evlerimizde, sokaklarda, fabrikalarda, üniversitelerde, eylemlerde her yerde vardık, var olmaya devam edeceğiz. Online partilerde, canlı yayınlarda, sosyal medyada, telefonlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda biz varız.

Bu sene ikinci defa LGBTİ+ Gençlik Festivalimiz online olarak evlerinize konuk oluyor. Fotoğraf, sinema, edebiyat, dans, gullüm, madilik ve şugariyet ekranlardan taşıyor. 31 Mayıs- 6 Haziran tarihleri arasında onur ayının gelişini 5. LGBTİ+ Gençlik Festivali ile kutluyor ve haykırıyoruz #GökkuşağıYasakTanımaz

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s