Atölye: Bir Tatlı Huzur Almaya Geldim

18058127_1692800371013754_8540606634316577361_n
Merhaba arkadaşlar, bu etkinlik için kontenjan sınırlı olduğu için; dernek@genclgbti.org adresine isminizle birlikte katılacağınızı belirten bir mail atmanız gerekiyor. 🙂 Maillerinizi bekliyoruz.

Kolaylaştırıcı Melahat Deniz ile birlikte yaratıcı drama yöntemiyle yapılacak atölyede birazcık gündelik kaygılarımızdan uzaklaşmaya, rahatlamaya, kucaklaşmaya çalışacağız. Hayal gücümüzü uçsuz bucaksız diyarlara salacağız, grup olarak birlikte çalışmanın yollarını arayacağız. Grup olurken iletişimsizlik ortamlarında oluşan yürek darlanmalarımizla nasıl baş edebileceğimizi ve sağlıklı iletişim ortamının nasıl sağlanabileceğini birlikte arayacağız. Hem de aşırı eğlenerek! 🙂

Melahat Deniz kimdir?

Kısa süreli amatör tiyatro yaşantısına 2003 yılında Halkevleri Bilim Sanat Atölyesi ile başladı. Başta Yeraltı olmak üzere çeşitli topluluklarla devam etti. 2011-14 yılları arasında Çağdaş Drama Derneği Yaratıcı Drama Liderlik Eğitimi aldı.
2004-2010 yılları arasında hak temelli çalışma gruplarında gönüllü olarak yer aldı. 2011 yılından bu yana LGBTİ’lere yönelik kültür sanat etkinlikleri koordine etti, örgütlenme çalışmaları yürüttü ve LGBTİ hakları eğitimlerinin organizasyonlarında yer aldı.
Hâlâ LGBTİ, kadın ve vegan harekete katkı sağlamakta, aktivizm yaşamını sürdürmektedir. Şu an Ankara’da Veganka Kafe’de vegan mutfak çalışmaktadır.

6 Mayıs Cumartesi Saat 18:30
Türkan Saylan Kültür Merkezi

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s