Diğer Hizmetler

Kondoma Erişim

Bazı toplumsal ve ekonomik sebeplerle erişimi zor olan kondomlara erişimi kolaylaştırmak için uzun bir süredir ofisimizde ücretsiz kondom dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca etkinliklerimizde de kondom dağıtımı yapmaya devam ediyoruz.

LGBTİ+ Kitaplığı

Ofisimizde verdiğimiz hizmetlerden bir diğeri de LGBTİ+ kitaplığıdır. Kitaplığımızda bulunan ve sayısı her gün artan yayınlara ulaşmak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Açılma Sohbetleri

Açılmayla ilgili aklımızdan geçenleri, kafa karışıklıklarımızı, sorularımızı, sorunlarımızı, deneyimlerimizi anlatmak; kaygılarımızı, korkularımızı, üzüntülerimizi, heyecanlarımızı, umutlarımızı, mutluluklarımızı, tüm hissettiklerimizi paylaşarak birbirimize destek olmak için bir araya geliyoruz.

Açılma Sohbetleri, bir akran destek grubudur. Akran destek grubu; katılımcıların bilgi, duygu, düşünce, pratik ve deneyimlerini paylaşarak birbirlerine psikolojik ve sosyal olarak iyi oluşlarına katkıda bulundukları bir çeşit sosyal destek grubudur.

Açılma Sohbetlerine katılmak için sosyal medya üzerinden yaptığımız duyuruları takip edebilirsiniz.

Bunların dışında LGBTİ+ların öz farkındalıklarını geliştirmesi, kendilerini güçlendirmesi ve sosyal izolasyonu aşması için düzenli olarak sosyal, akademik ve kültürel etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinliklere katılımın artması için yeni motivasyonlar geliştirip uyguluyoruz. Aynı zamanda yanlış ve yalnız olmadığımızı deneyimleyebileceğimiz pratikler geliştiriyoruz.